Gamze Özçelik Kimdir ?

Genel anlamda uzun yıllardır yayın hayatında olan  Arka Sokaklar dizisi ile ünlenen Gamze özçelik  1982 yılında İstabul yılında doğmuştur.  1999 yılında  güzellik yarışmasında binci seçilmiş   ve  2000 yılında  ikinci seçilmiştir.  Mankenlik adına sadece bir  hayır defilesi için podyuma çıkmıştır ondan sonra podyuma çıkmayan  Gamze ÖZÇELİK , oyunculuğa  yöneldiğini kaydetmiştir.

 

2005 yılında Milli Basketbolcu olan  Gökhan demirkol ile yaşadığı birliktelik devam ederken , Gökhan Demirkolun bir cep telefonu kamerası ile , Gamze ÖZÇELİĞE tecavüz ettiği  kanıtlanmıştır ve bundan dolayı ,  2005 yılında google ‘da  en çok aranan ünlü isim olmuştur.  Eski sevgilisi Gökhan Demirkol’u mahkemeye veren Gamze ÖZÇELİK   10 yıl hapis cezası talep ettikten sonra  Mahkeme  eski sevgilisini  8 yıl hapse mahkum etmiştir.

Royal Saat

 

En uzun dizisi  2006 yılında başlayan arka sokaklarda  2013 yılına kadar sürmüştür. Dizi hala devam etmesine rağmen , anlaşmazlık nedeni ile diziden ayrılmıştır.  Gamze ÖZÇELİK , ekranların en çok takip edilen  yarışması olan popstarda da  sunuculuk yapmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir