Gizem Karaca Kimdir ?

7 Eylül 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Türk oyuncu ve model Gizem Karaca, Muhteşem Yüzyıl adlı dizinin ilk 4 bölümünde figüran olarak yer alırken, güzellik yarışmasına katılmaya karar vermiştir. Gizem Karaca, Miss Turkey 2011 güzellik yarışmasına katılmış ve 2. olmuştur. Türkiye’yi Miss World yarışmasında temsil eden güzel model, başarı elde edemese de jüri özel ödülü olarak En İyi Ulusal Elbise ödülünü kazanmıştır.

Gizem Karaca asıl büyük çıkışını 2012 yılında yayınlanan Eve Düşen Yıldırım adlı dizide başrolde yer alarak gerçekleştirmiştir. Ardından aynı yapım şirketinin bir başka dizisi olan Emir’in Yolu adlı projede yine başrol olarak izleyici karşısına çıkan Karaca, daha önce Adını Feriha Koydum’da Çağatay Ulusoy’la başrolü paylaşan Hazal Kaya’yla kıyaslanmıştır.

Gizem Karaca, 25 Ocak 2013 tarihinde İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından yapılan operasyonda aralarında ünlü isimlerinde bulunduğu 35 kişiyle birlikte gözaltına alınmıştır. Gözaltına alınan isimler arasında Çağatay Ulusoy, Selin Borankay, Selen Seyven ve Cemal Ünal gibi başka ünlü isimler de vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir