Ahmet Hakan Kimdir Kaç Yaşında ?

Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan Coşkun 11 Ağustos 1967 yılında Yozgat’ta dünyaya gelmiştir. Lise öğrenimini İmam Hatip lisesinde tamamladıktan sonra Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesine geçmiştir. Üniversite yıllarında yazarlık kariyerine çeşitli hikayeler üreterek başlayan Ahmet Hakan daha sonra İstanbul’a gelmesi ile gazetecilik hayatına adım atmıştır. Önce TGRT’de muhabirlik yapan başarılı gazeteci daha sonra yine aynı kanalda Yankı adlı haber programının kadrosunda çalışmıştır.

 

Adını Kanal 7’de hazırlayıp sunduğu İskele Sancak programı ile duyuran Ahmet Hakan şimdi ise Hürriyet’te köşe yazarlığı yapmakta ve CNN Türk’te de hazırladığı Tarafsız Bölge adlı programın sunuculuğunu üstlenmektedir.

 

Adı Nuray Mert, Nehir Erdoğan, Özgül Tuncer ve Başak Sayan gibi bir çok güzel kadınla anılan Ahmet Hakan’ın en sansasyonel ilişkisi ise CHP’li milletvekili İnal Batu’nun kızı Pelin Batu ile olmuştur. Çift 1.5 yıl beraber olduktan Ahmet Hakan’ın adının Zuhal Olcay’la anılmasından sonra  ayrılmışlar ve ayrılıktan sonra da birbirilerine köşe yazıları aracılığı ile sataşmaya devam etmişlerdir. Ahmet Hakan’ın ismi ise şu sıralar güzel ve başarılı oyuncu Nehir Erdoğan’la anılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.