Emily Didonato Kimdir Kaç Yaşında En Güzel Resimleri ?

Victoria’s secret meleklerinden Emily Didonato, 1,78 boyu ve güzel fiziğiyle oldukça başarılı işler başarıyor. İtalyan bir baba ve İrlandalı bir annenin çocuğu olan melez manken Didonato, Guess ve Ralph lauren markalarının tanıtım yüzü olan çalışıyor. 2008 yılında profesyonel mankenlik hayatına adım atan genç model, 2009 yılında da Victoria’s secret ile çalışmaya başladı. 2010 yılında Giorgio Armani parfüm tanıtımında yer alan seksi manken, güzelliği ile moda dünyası için önü açık modeller arasında yer alıyor.

 

1991 doğumlu 23 yaşındaki genç manken Emily Didonato,  profesyonel olarak mankenlik yapmaya başlayınca moda sektörü yeni bir melez manken daha kazanmış oldu. Ünlü reguest markasıyla anlaşma imzaladıktan sonra Didonato’nun popülerliği de arttı. Guess 2009 ilkbahar katalog çekimleri için kamera karşısında poz veren genç model, hem prestij hem de daha da fazla iş teklifi kazanmış oldu.

 

Guess markasının reklam yüzü olan Emily Didonato, New York moda haftasının yıldızları arasında yer alıyor. Okulunun bitiminin ardından yeni ve bambaşka bir hayata başlayan Didonato, yeni hayatının hem heyecanını hem keyfini sürmeye çalışıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir