Ufuk Şen ( Baran ) Kimdir Kaç Yaşında ?

Aşiret hayatı ve küçük gelinlerin dramlarını ekrana getiren ve izleyicisinin büyük beğenisini toplayan “küçük gelin” dizisinin beğenilen karakterlerinden biri olan Devran’ı canlandıran Ufuk Şen,  28 Nisan 198 Bursa doğumludur. Çocukluğundan beri tiyatrocu olmayı hayal eden başarılı oyuncu, liseyi bitirdikten sonra üniversite tercihini Selçuk Üniversitesi devlet konservatuarı tiyatro oyunculuk bölümünden yana kullanarak eğitimli bir oyuncu olmayı seçmiştir.

 

Artvinli bir anne ve Yugoslavyalı bir babanın oğlu olan oyuncu ufuk şen, oyunculuğunun yanı sıra yüzücülük dalında da çok başarılı olmayı başarıyor. Başarılı yüzücünün bu dalda bir kupası da bulunuyor. Ayrıca yetenekli oyuncunun keyifle yaptığı hobiler arasında Latin dansları ve jimnastik yer alıyor.

 

Türkiye’deki can sıkıcı, üzücü ve sıkıntı verici olaylardan bir tanesi olan küçük gelinleri konu edinen dizide kendi işine göre her şeyi yürüten ve ağalık sevdasında olan bir adamı canlandıran ufuk şen, başarılı bir performans sergiliyor. Dizide içten içe Melek öğretmene olan duygularından dolayı sakinleşen, töreyi ve diğer bütün yaptığı kötülükleri bir kenara bırakan Devran oluyor.

8 Yorum

Yorum Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.