Alara Koçibey Kimdir ?

Alara Koçibey, 1977 yılında doğmuştur. Ünlü iş adamı, başarılı rallici merhum Renç Koçibey’ in kızıdır. Eğitimini 6 farklı üniversitede okuyarak tamamlamıştır. İstanbul’ da, Londra’ da ve New York’ ta iç mimarlık eğitimi aldıktan sonra 2006 yılında Yeditepe Üniversitesinden mezun olmuştur. Konut ve işyeri mekân tasarımlarında başarılara imza atan Alara Koçibey, bir iç mimar olarak mesleğini sürdürmektedir.

 

Alara Koçibey, 13 yıl evli kaldığı iş adamı Cem Uzan’ dan 2011 yılında boşanmıştır. Cem Uzan’ dan Jasmin Paris adında bir kızı, Renç Emre adında bir oğlu vardır. Boşanmanın ardından adı değişik isimlerle anılmıştır. Daha sonra kendisinden 10 yaş küçük Eren Morova ile aşk yaşamaya başlamıştır. Alara Koçibey’ in bu ilişkisi dönem dönem ayrılık haberleri çıksa da hala sürdüğü bilinmektedir.  Gerek iş hayatındaki başarıları, gerek yaşam tarzı ve renkli kişiliğiyle sosyete dünyasının en çok konuşulanları arasında yerini almıştır.

 

Alara Koçibey‘ inevliliği sırasında da eşi Cem Uzan’ı defalarca aldattığı söylentileri magazin haberlerine bomba gibi düşmüştür. Evliliklerinin de bu ihanetlerden dolayı bittiği iddia edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.