Ali Sunal Kimdir Kaç Yaşında ?

Ali Sunal, 22 Eylül 1977 yılında İstanbul’ da doğmuştur. Türk sinemasının usta oyuncularından merhum Kemal Sunal ve Gül Sunal’ ın oğullarıdır. Ezo adında bir kız kardeşi vardır. Yeditepe Üniversitesi, İşletme bölümünde eğitim gördükten sonra 1999 yılında İstanbul Üniversitesi, İşletme bölümünden mezun olmuştur.

 

Babasının izinden giden Ali Sunal, bazı tiyatro topluluklarında görev almıştır. “Benim Annem Bir Melek”, “En Son Babalar Duyar” dizileri, “Propaganda”, “Kısık Ateşte 15 Dakika” sinema filmleri, rol alıp başarı gösterdiği yapımlardan bazılarıdır. Bir televizyon kanalında, komedi-tiyatro şovu “Güldür Güldür” ile birbirinden eğlenceli skeçleriyle hala günümüzde oyunculuğunu sergilemektedir. Doğa Rutkay, Alper Kul gibi başarılı oyunculardan oluşan bu program, seyirciler tarafından ilgiyle izlenmektedir.

 

Ali Sunal, 2011 yılı Temmuz ayında, 3,5 yıllık sevgilisi oyuncu Gökçe Bahadır ile hayatını birleştirmiş fakat bu evlilik çok uzun sürmemiştir. 2012 yılı Şubat ayında ani kararla boşanmışlardır. İkili, boşanma sebepleriyle ilgili hiçbir açıklama yapmamıştır. Bu yüzden merak konusu olmuş ve boşanmaları üzerinde çok konuşulmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.