Alican Özbaş Kimdir?

Alican Özbaş ünlü bir iş adamıdır. Meltem Cumbul ile bir evlilik yaptı. Bu evlilikten üç sene önce Nurettin Hasman’ın kızı Merve Hasman ile bir evlilik yaptı ancak bu evlilik de dört ay kadar sürdü. Babası Erol Özbaş ise Kuşadasında çok ünlü otellerin sahibidir. Engin bir ailenin veliahdı olan ünlü iş adamı Meltem Cumbul ile süpriz bir evlilikyapığ babasının tepkisini üzerine çekti.

 

Alican Özbaş kendisinden 12 yaş büyük olan Meltem Cumbul ile evlendiğini en yakınlarına bile haber vermemiştir ve herkes için büyük bir şok olmuşturç Ailesinin büyük tepkisi ile karşılaştı. Babası ise bu durumu çok sert sözler ile ifade etti. Verdiği bir röportajda durumdan haberdar bile olmadığını ve Cumbul’un kendisinden küçük erkekler ile birlikte olmasını yanlış bulduğunu dile getirmiştir.

 

Alican Özbaş nikah için yıldırım nikahı olduğunusöylemiştir veevlilik sözleşmesi yapmadığını belirtmiştir. Yakın bir zamanda da haklarında boşanma davası açtıklarına dair bir haber çıktı. Ayrılık iddialarına doğrulayan bu haberin kendisidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.