Anıl İlter Kimdir Kaç Yaşında ?

1 Ocak 1980 İstanbul doğumlu TRT 1 kanalının sevilen yeni dizilerinden Kızıl Elma’nın yetenekli oyuncularından Anıl İlter, Kocaeli üniversitesi spor akademisi mezunudur. Akademide okurken oyunculuk yeteneğini keşfeden başarılı oyuncu, okuldaki birçok törende sunum yapma şansı bulmuştur. Oyunculuk konusunda yetenekli olduğunu fark eden İlter, kendisini daha da fazla geliştirebilmek adına kuşdili oyunculuk merkezinden eğitim almıştır.

 

Sunuculuk eğitimi de alan Anıl İlter, sunuculuk kariyerinin ardından dizi teklifi almıştır. İlter, hande Ataizi ile birlikte oynadığı ece dizisinde başarılı bir performans sergileyerek ileride başarılı bir oyuncu olacağının sinyallerini vermiştir. Bu dizinin ardından dikkat çeken oyuncu, öyle bir geçer ki dizisiyle üne kavuşmuştur.

 

Son zamanlarda TRT1 kanalındaki kızıl elma dizisinde Sinan karakteriyle seyircisinin beğenisini toplayan Anıl İlter, dizide murat ile birlikte arat isimli bir terör örgütüne sızarak örgütü içten çökerterek mensubu oldukları Milli istihbarat Teşkilatı’na yardımcı olmaya çalışıyor. Dizide oldukça zorlu bir göreve soyunan ikili, örgütün eylemlerinin gerçekleşmemesini sağlamaya çalışıyor. Ayrıca Sinan, fazla agresif olan arkadaşı Murat’ı dizginlemeye çalışıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.