Atalay Demirci Kimdir Biyografisi Kaç Yaşında ?

Atalay Demirci ; aslen Samsunlu olup ,  1976 yılında Ankara’ da doğmuştur. Babasının mesleği yüzünden ilk ve orta öğrenimini  Amasya’ da tamamlamış olan ünlü komedyen  , liseyi  Ankara’ da tamamlamıştır. Bir çoğumuz  Atalay Demirci’yi  acunmedya ekibinin sunduğu Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasından tanısak da  ünlü komedyen daha önceleri  de  birçok  gazete de röpörtaj vermiş ve  kendisine ait  1 şiir albümü  3 şiir kitabı bulunmaktadır.

 

Geçtiğimiz yıl yarışma programında  gösterdiği  yetenekleri ile  halkı cezbetmiş ve sms oyları  ile birinciliğe layık görülmüştür. Ünlü komedyen   bu işi profesyonel olarak  daha önceden çeşitli turneler düzenleyerek yapmıştır. Yarışmada da bahsettiği üzere kendisi liseden sonra iki defa  kanser hastalığına yakalanmış ve gösterdiği azim sayesinde kısa süre içerisinde bu hastalığı yenmiştir.

 

Babasını kaybetmesi üzerine Atalay Demirci ,  yetiştirme yurtlarında  büyümüş  ve devletine çok  şey borçlu olduğunu ifade etmiştir. Atalay Demirci  şuan ise  evli ve bir çocuk sahibi olup  komedyenliğine hala  devam etmektedir.  Çeşitli illerde turnelere çıkmaktadır.

Yorum

Yorum Yapın
  1. Atalay DEMİRCİ Yİ Aydın Adnan MENDERES Üniversitesi nde öğrencimizin mezuniyet proğramında izleme şanımız oldu.müthiş performanslı yakışan bir stendapçı yolu açık olsun. başarılar dileriz. Ayrıca Kocaeli Karamürsel Dr Müjgan Calp GÖKCORA ASM SAĞLIK MESLEK LİSESİ Öğrencilerinede böyle bir proğramına katılmasını çok arzulamaktayız. Okulumuz Aile birliği adına DAVETİMİZİ dikkate alırlarsa şayet çok minnettar oluruz. teşekkürler ederiz.
    böyle bir sayfada yer aldığımız için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.