Ayçin İnci Kimdir Kaç Yaşında Kimle Evli ?

Son zamanlarda ekranların arana yüzlerinden olan sempatik ve güzel oyuncu Ayçin İnci kimdir? Adını sıklıkla duyduğumuz güzel oyuncu Ayçin İnci 3 Mayıs 1982 yılında İstanbul’da doğmuştur. Oyunculuk onun için dededen kalma bir meslektir diyebiliriz. Sinema oyuncusu Bilal İncinin torunu olan Ayçin İnci Şahika Tekant oyunculuk atölyesi mezunudur. Aslında oyunculuk Ayçin İnci için aile mesleğidir çünkü dedesi gibi ablası olan Ayça İnci de başarılı oyunculardandır.

 

Ayçin İnci oyunculuk hayatına 2003 yılında yayınlanan kurşun yarası dizisi ile başlamıştır. Bu dizide sergilediği başarılı performans sonrasında Sen ne dilersen, Misi, Oğlum için, Mavi gözlü dev, Kara duvak, Benim annem bir melek ve Mor menekşeler gibi projelerde yer alarak ekranlardan hiç kopmadan başarı grafiğini de yükseltmiş oldu.

 

Ayçin İnci son olarak Ne diyorsun isimli proje ile ekran karşısına geçti. Başarılı bir oyunculuk hayatı sürdüren Ayçin İnci’nin özel hayatına değinmek gerekir ise 2 kez evlenmiştir. İlk evliliğini 2007 yılında oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan ile gerçekleştiren oyuncu 2012 yılında boşanmış ve 2013 yılında Serdal Genç ile evlenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.