Aylin Yardımcı ( Berivan ) Kimdir ?

Aylin Yardımcı 1986 yılında İstanbul’da doğmuştur. İlköğretim ve liseyi İstanbul’da okumuş ve tiyatroya gönül verdiği için Müjdat Gezen Zanaat merkezi tiyatro bölümünden mezun olmuştur.

 

Güzelliğiyle herkesi kendine hayran bırakan Aylin Yardımcı mesleğindeki başarısı ile de kendini göstermeye devam ediyor. Müjdat Gezen Tiyatrosundan mezun olduktan sonra çeşitli tiyatro sahnelerinde boy göstermiştir. Kendisini geliştirmek için birçok yolu denemiş ve başarılı olmuştur. TV dizilerinden tekli almaya başlamıştır. Sinema filmi olarak Av Mevsiminde yer almıştır. Ayrıca 2011 yılında gösterime giren Hicaz filminde iyi bir oyunculuk çıkarmıştır. Şefkat Tepe dizisinde Berivan karakterine hayat veren başarılı bir oyuncudur. Samanyolu TV izleyenler tarafından can verdiği karakter ile ilgili olarak beğenileri ve beklentileri yüksek olmuştur. Kendisi de bu konu hakkında elimden geleni yapmaya çalışıyorum ve seyircilere canlandırdığım karakter ile tam bir hüner sunmak istiyorum gibi açıklama yapmıştır.

 

Samanyolu TV ekranlarında yayınlanan Kader Çizgisi dizisinde canlandırdığı karakter ile akıllara kazınmış bir isim olan Aylin Yardımcı Hicaz, Şefkat Tepe, Av Mevsimi, Öğretmen Kemal ve Hemşire Meri projelerinde yer almıştır.

5 Yorum

Yorum Yapın
  1. teşekkür ederim döndüğün içn işte bu çok güzel oldu aferim sana berivan sakın kalıcı olarak ayrılma diziden grekirse şimdiye kadar yaptığın gibi arada bir görün yani ayrılacaksan da geçici olarak ayrıl böle dinlene dinlene oyna dizi de tabi çok yorulursan normal de hep görünmeni isterim ilk iki sezon gibi yapabilirsin ordada arada bir görünüyodun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.