Ayşe Özyılmazel Kimdir Kaç Yaşında Sevgilisi Kim ?

1979 yılında Oya Germen ve Neco’nun kızı olarak dünyaya gelen Ayşe Özyılmazel, Yeditepe üniversitesi sinema bölümü 2001 mezunlarındandır. Temmuz 2011’de yapımcı ali taran ile evlendi. Çift, 2012 Nisan ayında ayrılma kararı aldı.  İlk kez 1994 yılında Uzay hepari anısına yapılan ve ünlü isimlerin seslendirdiği parçalardan oluşan bir albümde biçare parçasını seslendirdi.

 

“sana bi’şey olmasın” isimli bir kitap çıkaran Ayşe Özyılmazel, Sabah gazetesinde köşe yazarlığı yapmaktadır. 2009 yılında fotoğraflarını ablası Zeynep Öz Yılmazel’in çektiği kendi adıyla ilk albümünü çıkarmıştır.  Albümde yalın, mert ekren, Teoman gibi önemli isimler sanatçıya eşlik etmiştir. Kariyerindeki ilk video klip ise mert ekren’e ait olan “enerji” parçasına çekilmiştir.

 

Köşe yazarı ve aynı zamanda ses sanatçılığı yapan Ayşe Özyılmazel, 2011 yılında 2. Albümü olan “sıfır makyaj” albümünü piyasaya sürmüştür. Albümün ardından Temmuz 2012’den itibaren bir dönem tv programı sunuculuğu yapmıştır. Sanatçı Alişan ile birlikte  “Ayşe ile Alişan” isimli bir programı sundu. Aynı yıl ilk single çalışması olan “su gibi gel’i” çıkardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.