Berk Suyabatmaz Kimdir Nereli Kaç Yaşında Resimleri ?

Berk Suyabatmaz Ayşe Özyılmazel birlikteliğinin ardından magazin dünyasını derinden etkilemiş ve objektiflere popüler bir şekilde yansımış bir ünlüdür. Kendisi magazin ve cemiyet hayatının çapkın ve yakışıklı erkeklerindendir.

 

Şarkıcı ve yazar Ayşe Özyılmazel ile adı aşk dedikodularına karışmış ve çok kez magazin gündemine düşmüşlerdir. Berk Suyabatmaz genç bir iş adamıdır cemiyet hayatında bir çok bayan ile ismi geçmiştir. Hülya Koçyiğit’in torunu Neslişah Alkoçlar ile de bir zamanlar ilişkisi bulunmuştur. Merve Hasman ilişkisinin de ardından adı Tuğçe Postoğlu ile anılmıştır. Kayak sporu ile ilgilenir ve gerçekten atletik olduğu gibi karizmatik bir tipi vardır.

 

Berk Suyabatmaz ilişkileri ile konuşulan centilmen ve çapkın bir iş adamıdır. Cemiyetin en renkli ve hızlı kişiliklerindendir. Merve Hasman’ın ardından Maya Portakal ile de adı ilişki konusu olmuştur. İsmi bu şekilde meşhur olmuş ünlülerden birisidir. Ayşe Özyılmazel’in Ali Taran evliliğini sonlandırdıktan sonra aradığı mutluluğu bu kişi ile bulması çok konuşulmuş ve şaşırtıcı bir şekilde gündeme düşmüştür.

Yorum

Yorum Yapın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir