Lerzan Mutlu Kimdir?

Lerzan MUTLU 1977 yılında doğmuş hayatını  sanat üzerinde geliştirmiş  kıpır kıpır bir insandır.  Babası Avukat olan  Lerzan MUTLU ,  Eğitim almak üzere İsviçreye gitmiştir. Fakat oradaki eğitimini yarım bırakarak ,  ülkesine dönmüştür. Konservatuar sınavlarına girerek  İTÜ Türk musikisi Devlet konservatuarını kazanmıştır.

 

Şöhret basamakları için ilk adımını burada atmış olan Lerzan MUTLU  son zamanlarda adından sıkça söz ettirmektedir. Aşk hayatı konusunda gündeme sıkça gelen Mutlu için şok iddialar ortaya atılmaktadır. Bu iddialardan bir tanesi ;  aşk hayatını ticarete döktü başlığıyla atılıp ,  kendisine hediye gelen çantaları  doğrudan mağazalarla anlaşıp yarı fiyatına sattığı şeklindedir.  Lerzan mutlu  albüm , klip , single konusunda oldukça geniş bir diskografiye sahiptir.

 

En son olarak  zirve adlı albümüyle  2009 yılında çıkış yapmıştır.   Son singlesi  is  2014 yılında yapılmış yeni bir singledir. Bir çok klibi de bulunan Lerzan MUTLU için görsel hizmet için  interneti kullanabilir  imaj değişimini ve resimlerini çantalarını  ve aşk hayatına ait herşeyi görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.