Berkay Şahin Kimdir Kaç Yaşında ?

Berkay Şahin sahne adıyla Berkay olarak tanıdığımız ünlü popçu ve şarkıcıdır. Pop müzik tarzında besteler yapar. 2009’dan günümüze etkin olarak çalışır. 1981 doğumlu Ankaralı bir şarkıcıdır. Güzel bestelere sahiptir ve büyük bir hayran kitlesi mevcuttur. Son zamanlarda magazin gündemini de çalkalayacak haberleri ortaya çıkmıştır.

Berkay Şahin son zamanlar da futbolcu Caner Erkin’in eşi Asena Erkin ile görüntülenmiş ve hakkında aşk dedikodusu çıkmıştır. Asena Erkin bu dedikodular iş sebebiyle bir aradaydık diyerek yalanlamış ve Berkay’ı aylardır görmediğini sadece arkadaş olduklarını belirtmiştir. Bu iddiaların ardından ikilinin Londra’da görüntüleri kaydedilmiştir.

Berkay Şahin geçtiğimiz haftalarda Derya Şensoy ile bir kafede görüntülenmiş ve bunun ardından da aşk dedikoduları çıkmıştır ancak dedikodular Derya Şensoy tarafından yalanlanmıştır. İşinden çok özel hayatı ile gündemde kalan ünlü şarkıcının aslında gerçekten çok başarılı parçaları ve büyük bir hayran kitlesi vardır.  Ankara’da doğan şarkıcı son olarak 2013 yılında bir albüm piyasaya sürmüştür. 2011 yılında Kral Tv ödülü almıştır.

Yorumlar

Yorum Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir