Buğra Gülsoy Kimdir Kaç Yaşında Sevgilisi Kim ?

1.75 boylarında ve 72 kilo ağırlığında olan yakışıklı oyuncu Buğra Gülsoy 22 Şubat 1982 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Başarılı oyuncu ilk, ortaöğretim ve lise öğrenimini doğup büyüdüğü şehir Ankara’da tamamlamıştır. 13 yaşında iken ilk sahne deneyimini yaşayan yakışıklı oyuncu Doğu Akdeniz Üniversite’si Mimarlık Bölümü’nden başarıyla mezun olmuştur.

 

Devlet Tiyatroları ve Oyun Atölyesi kapsamında birçok oyunda rol alan Buğra Gülsoy; kısa film yönetmenliği ve oyunculuğun yanı sıra fotoğrafçılık ve grafik tasarımcılığı da yapmıştır. İlk kez 2008 yılında ‘’Hepimiz Birimiz İçin’’ adlı dizi film projesinde başrolü üstlenerek ekranlarda karşımıza çıkmış, izleyiciye kendisini sevdirerek kısa sürede şahsına ait bir hayran kitlesi yaratmıştır. Unutulmaz’da Tolga karakteriyle karşımıza çıkan Buğra Gülsoy; Fatmagül’ün Suçu Ne ve Kuzey Güney gibi yapımlarda hem yakışıklılığı hem de oyunculuğu ile seyredenleri kendisine hayran bırakmış ve takipçi profilini arttırmaya devam etmiştir.

 

Oyunculuk hayatı boyunca hep başarılı film ve projelerde yer alan Buğra Gülsoy; son olarak TRT1 ekranlarında yayınlanan Eski Bir Hikâye dizisiyle adından söz ettirmektedir. Filli Boya firmasının da reklam yüzü olan Buğra Gülsoy, Burcu Kara ile yaptığı aşk dolu evliliğe kısa sürede son vererek herkesi şaşırtmıştır.

3 Yorum

Yorum Yapın
  1. Bu aralar keyfimi yerine getirecek tek kişi Bugra gulsoy ve Funda Eryigit sizin ustunuze oyuncu yok sizi cok seviyorum ve sizi ornek biliyorum .ok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.