Burcu Çeliköz Kimdir Kaç Yaşında Sevgilisi Resimleri ?

14 Nisan 1981 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Kendisi ortaokul mezunudur. Okul hayatını bitirdikten sonra hemen çalışmaya başlamıştır. Dar gelirli bir ailenin kızı olan Burcu Çeliköz garsonluk, pazarlama ve şarkıcılık gibi birçok mesleği yapmış, ailesine katkıda bulunmuştur. Daha sonra da çalıştığı yerde 3 kişilik bir müzik grubu kurarak sahnelere çıkmaya başlamıştır.

 

En büyük hayali popstar olmak olan Burcu Çeliköz bazı müzik enstürmanlarında da becerisi vardır. Özellikle gitarlar arası gayet iyidir. Sahnelere çıktıktan sonra 2013 yılında  televizyon yarışması olan Popstar’a katılmaya karar verir ve Star Tv ekranlarında başarı elde edip ün kazanır.

 

Sahneye çıkar çıkmaz sesi ve güzelliğiyle izleyenleri büyüleyen Burcu Çeliköz yarışmaya renk katan yarışmacılar arasında yer almıştır. Ne yazık ki birçok iddalı rakiplerinin arasında  güzelliği ve sesi yeterli olmamış yarışmada tutunamayıp elenmiştir. Elenmiş olduğu 2013 popstar yarışmasını ise  Bulgaristan’dan Türkiye’ye gelip yarışan İsmail Madev olmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.