Can Ateş Kimdir Kaç Yaşında Sevgilisi ?

Can Ateş son aylarda ismi magazin gündemlerinden düşmemiş ve medyayı ciddi anlamda sarsmış bir ünlüdür. Kendisinin Ebru Akel’in eski sevgilisi olduğu konuşulur. 20 yılı aşkın bir süredir sigortacılık sektöründe çalışır ve bu konuda gerçekten işini bilen deneyimli bir adamdır. Yurt dışında da bir çok seminere katılmış ve bir çok dernek üyesidir. Uluslararası alanlarda da çalışmaları mevcuttur.

 

Can Ateş Türkiye Sutopu Milli takımında da 125 kez A Milli oldu ve İngilizce bilmektedir. En son Meryem Uzerli ile yaşadığı olaylı ayrılık çok konuşulmuş ve bazı kesimler tarafından da yadırganmıştır. Meryem Uzerli’nin dünyaya getirdiği Lara ismine sahip bir kızı vardır. Kızını en yakın zamanda nüfusuna kaydettireceğini ve ona gerçekten maddi ve ya manevi her anlamda destek olarak, iyi bir baba profili çizeceğini açıklamıştır.

 

Can Ateş medyada kendisi hakkında yazılıp çizilenler hakkında susma hakkını korumakta ve kamuoyu ile tartışmaya girmek istememektedir. Evlilik fikrine soğuk baktığını belirten iş adamı karizmatik ve zekidir.

Yorum

Yorum Yapın
  1. Nov18natiq xahishim szeidn qardashlar budur ki ayriseckilik salmayasiz hicaba gore aksiya keciren qardashlarimizinda bashina neler geldiyini bilirsiz. O aksiyalardada ishtirak eden bu vehshilerin shekillerini tapin qoyun bizlerde bilek .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir