Can Tanrıyar Kimdir Kaç Yaşında ?

Can Tanrıyar ,  1960 yılında İstanbul ‘ da doğmuştur.  Son zamanlarda Petek Dinçöz ile  eski ilişkisi hakkında gündeme gelen Can Tanrıyar , çıktığı  bir programda   Petek Dinçöz’ e artık sinirlenmediğini  hatta önemsemediğini  Dinçöz’ün deli olduğunu söyledi.

 

Petek Dinçöz ile evliliğini yine bir programda   canlı yayında sembolik olarak gerçekleştiren Can Tanrıyar , işletme Fakültesi okumuştur.  Okuduğu bölümden memnun olmadığı için spor’ a yönelmiş  ve   milli hentbolcu olarak    spor kariyerini  genişletmiştir. Daha sonra futbolu bırakarak özel hocalar yardımı  ile UD eğitimi almıştır.  Aynı zamanda usta gazetecidir.   Usta gazeteci hakkındaki  en ciddi iddia geçtiğimiz zaman diliminde usta gazetecinin   eşinin annesi ile   cinsel münasebette bulunduğu olmasıdır.

 

Petek Dinçöz annesi hakkında herhangi bir yerde açıklamada bulunmamıştır.  Can Tanrıyar ise  ,  böyle bir iddiayı kesin bir dille reddetmektedir.  Olayla ilgili bir çok açıklama yapmıştır.  Konuyla ilgili daha detaylı bir bilgi almak istiyorsanız ,   internetten yararlanabilirsiniz  ve konu hakkında net bir bilgiye ulaşa bilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.