Carmen Electra Kaç Yaşında? Filmleri?

Carmen Electra adına çok sıkça aşina olduğumuz ve ismini pek duyurmuş bir Amerikalı aktristir. Bu güzel bayan yeteneği haricinde kusursuz fiziği ve duru güzelliği ile de dikkat çeker. 1972 tarihinde Ohio da dünyaya geldi. Hem şarkıcı, hem aktris, hem de güzel bir modeldir. Adını Playboy dergisine verdiği pozların ardından MTV oyun şovu ve bazı televizyon dizileri ile duyurdu.

 

Carmen Electra iddialı pozları meşhurdur ve kendine güveni yüksek bir ünlüdür. Orjinal adı Scary Movie olan Korkunç Bir Film serisinde karşımıza çıkmış yetenekli bir oyuncudur. İlk dans performansını Pussycat Dolls grubu ile gerçekleştirdi. En büyük atılımlarından birisi de bu Korkunç Bir Film serisidir. Başka parodi filmler de yer almıştır. Bunlar; Epic Movie, Date Movie, Disaster Movie, Meet the Spartans ve benzeri filmlerdir.

 

Carmen Electra güzel fiziği ve yeteneği ile adını konuşturan bir televizyon yıldızıdır. Kariyerinde büyük bir ilerleme sağlamıştır ancak bu aralar pek gündemde görülmemektedir. Şu an 42 yaşındadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir