Cemre Kemer Kimdir Kaç Yaşında Sevgilisi Kim ?

Bir dönem oldukça popüler olan hepsi grubunun üyelerinden biri olan Cemre kemer, sesi ve güzelliğiyle izleyenlerini büyüledi. 17 Şubat 1985 İstanbul doğumlu olan şarkıcı, mimar Sinan güzel sanatlar üniversitesi devlet konservatuarı bale bölümünü bitirdi. Atatürk kültür merkezi çocuk ve gençlik Balesi’nin sergilediği oyunlarda 5 yıl boyunca yer aldı. Dans etmeyi bu kadar çok seven cemre Ayrıca anneannesiyle vakit geçirmekten oldukça fazla keyif alıyor.

 

İlk başlarda 4 kişi olarak müzik piyasasında isim yapan hepsi grubu Gülçin’in ayrılmasıyla 3 kişi kaldı. Ancak bu durum dağılmalarına sebep olmadı. Grup üyeleri; yasemin yürük, cemre kemer ve eren bakıcı çocukluklarından beri birbirlerini tanıyor. Küçük yaştan beri çalışan grup üyeleri ilk albümleriyle büyük beğeni toplamış ve oldukça önemli isimlerle çalışma ve düet yapma imkânı yakalamış.

 

Hepsi grubu 2005 yılında “bir” adlı ilk albümlerini çıkardı. Ardından 2006 yılında “hepsi 2” albümü ve 2007 yılında “hepsi 1” dizisi ile grubun popülerliği arttı. Ancak grup 2008 de dizinin bitiminin ardından 1,2 albüm daha yapmış olsa da pek fazla söz edilmedi. 2014 yılı mayıs ayında objektiflere takılan Cemre Kemer, uzun süredir sessiz kalan grubun dağılmadığını ve yakın zamanda çıkaracakları single albüm için çalıştıklarını belirtti.

Yorum

Yorum Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.