Ceren Kenar Kimdir Kaç Yaşında Hangi Gazetede Yazıyor ?

Ceren Kenar Taraf Gazetesinde yazan bir gazetecidir. Dış politika hakkında dikkat çekici ve ilginç yazılar yazarak ilgi toplamaktadır. Orta Doğu Teknik niversitesinde siyaset bilimi okuduktan sonra Boğaziçi Üniversitesinde sosyoloji üzerine yüksek lisans yapmıştır. Genç siviller’in kurucularındandır. Arapça öğrenmekte zorlandığını iddia etmektedir.

 

Ceren Kenar kendinden bahsettiren semptaik bir gazeteci ve araştırmacıdır. Bilgi birikimi kuvvetlidir ve dış politika konusunda yazdığı şeyler hem tepki hem de dikkat toplar. Her kesimden insanın dikkatini çeken bir gazetecidir. Gerçekten çalışkan ve işine gerçek bir saygı duyan ve emek gösteren bir bayan araştırmacı ve yazardır. Bilgi birikimi de bir o kadar yüksek ve geniştir.

 

Ceren Kenar değinilmeyen bir çok konuya değinen ve hassas yazılar kaleme alan bir gazetecidir. Taraf gazetesi bünyesinde çalışmaktadır. Kendisini televizyon ekranlarında görmek de mümkündür. Bir çok çalışmaya katılır. Kendisini bir çok televizyon programında görebilirsiniz. İddialı düşünceleri ve araştırmacı kimliği hep dikkat toplar. Başarılı bir öğrencilik hayatı geçirmiş ve mesleğinde iddialıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.