Ceyla Aysal Kimdir?

     Ceyla Aysal, Les Ottomans Hotel’in sahipleri Ahu – Ünal Aysal çiftinin kızları olarak 1973 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Fransız Lisesi’ni bitirdikten sonra, İsviçre’ye Hukuk okumaya giden Ceyla Aysal, eğitimini yarıda bırakarak radikal bir kararla Belçika’ya reklamcılık okumak için gitti. Burada son sınıfta Coca Cola’da çalışmaya başlayan Ceyla Aysal,  İstanbul’a ilk defa 1999 yılında gelip, Alinur Velidedeoğlu’nun yanında çalıştı. Türkiye’de internet olmadığı dönemde bu eksikliğin üzerine, New York’a internet üzerine master yapmaya gitti. Çok keyifli bir New York döneminden sonra geri dönüşünde bir şirkette kreatif direktörlük yapmaya başladı. Şimdilerde facebook’un dedesi olarak gördüğü arkadaş.com sitesini kurdu.

 

41 yaşında olmasına rağmen; öğrenme tutkusu bitmek bilmiyor ve moda üzerine de eğitim almayı düşünüyor. Detaycı ve mükemmeliyetçi yapısıyla birleşince de elini attığı her işte başarılı oluyor. Bu kadar başarı odaklı olmasına rağmen renkli bir kişiliği olduğunu yadsıyamayız.

 

Ceyla Aysal’ın aşk hayatındaki en büyük bomba ise,  uzatmalı sevgilisi Mehmet Kırklar ile nikah masasına oturacağı sırada eski sevgilisi Xaiver Dirsehan Schoonjans öpüşürken yakalandığı görüntülerdi. Ancak aile konseyi toplandıktan sonra, Mehmet Kırklar ile tüm buzları eritti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.