Deniz Uğur Kimdir Kaç Yaşında ?

Deniz Uğur 17 Ekim 1971 Ankara doğumludur. Üç yaşlarındayken İstanbul’a taşınmışlardır. İstanbul Üniversitesi devlet konservatuarı tiyatro bölümünde üniversite eğitimini almıştır. Ailenin tek çocuğudur ve ilk dünya güzeli olan Keriman Halis’in torunudur. Adını Feriha koydum, umutsuz ev kadınları oynadığı dizilerden bazılarıdır. Dizilerin yanında birçok film ve tiyatro oyununda yer almıştır.

 

İlk evliliğini on dokuz yaşında Şirzat Bilallar ile yapmıştır. Daha sonra eşiyle anlaşamayıp ayrılmıştır. Yalan dünya dizisinde İsmail Hakkı Sunat ile tanışıp evlenmişlerdir. 2004 yılında eşi İsmail Hakkı Sunat yazlıklarında öldürülmüştür. Ama bu durum oyunculuğuna engel olmamıştır. Deniz Uğur daha sonra Reha Muhtar ile ilişkiye başlamış ve ondan ikiz çocukları olmuştur. Daha sonra Reha Muhtar ile olan üç yıllık birlikteliği sona ermiştir.

 

Bunlardan sonra Deniz Uğur meme kanseri teşhisi ile kanser tedavisine başlamıştır. Ama aynı zaman da oynadığı diziye devam etmiş ve ne kadar güçlü bir kadın olduğunu göstermiştir. Hastalığı atlatmış ve son olarak Gulyabani adlı korku filminde oynamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.