Duygu Bal Kimdir Kaç Yaşında Sevgilisi Kim Resimleri ?

Duygu Bal , 25 Mart  1987 yılında Ankara’ da doğmuş  milli bir voleybolcu dur. Ankara üniversitesinden beden eğitimi bölümünü bitirmiştir. Voleybol da  oldukça yetenekli olan genç oyuncu , yurt dışından bir çok takıma da transfer olmuştur.  Bir çoğumuzun bildiği üzere Duygu Bal ‘ın  ününe ün katan  etken Survivor  adındaki  yarışma olmuştur.

 

Acunmedya ekibi tarafından   yönetilen  ve  Dünya çapında olan   bu yarışma Dominik’ de yapılmaktadır.   2 ada ve 2 takım ile   heyecanlı  bir oyun olan survivor’ da Duygu Bal ‘ da bu senenin yarışması olarak katılmıştır.  Takımlar   “ ünlüler ” ve “ gönüllüler “  isimlerini almıştır.

 

Geçen haftaya kadar  ünlüler takımında yerini alan  Duygu Bal , takım arkadaşlarının  birleşme partisinde kendisinin karşı takıma gitmesini istemesi üzerine  Duygu Bal   gönüllüler takımına  geçmiştir.  Bu takım içerisinde  daha çok  sahra ile anlaşamayacağını vurgulayan milli basketbolcu ,  gönüllüler takımında da ünlüler  takımında olduğu gibi hiç bir etkene bağlı kalmadan mücadele edeceğini dile getirmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir