Ece Üner Kimdir Kaç Yaşında ?

Özge Ece Üner 1981 yılında İstanbul da doğmuştur. Sunuculuk ve habercilik işleri yapmaktadır. Geçmişte Cnn Türk kanalında genel müdür olan Dinç Üner’in öz kızıdır. Çok uzun bir dönem Cnn Türk’te çalışmıştır. Buradan çeşitli nedenlerden dolayı ayrılmak zorunda kalan Ece Üner Habertürk’te çalışmaya başlamıştır. Özel koç Lisesinden mezun olmuştur.

 

Daha sonra Koç Üniversitesinde Sosyoloji bölümünü okumuştur. Bir dönem Paris’te de bulunan Ece Üner Burada Sorbonne Üniversitesinde Fransız Dil eğitimi almıştır. Daha sonra Brüksel’e geçen Başarılı Sunucu burada Avrupa Birliği hakkında eğitim görmüştür. Kariyerine de Avrupa Birliği muhabiri olarak adım atmıştır. Bir süre NTV kanalında görev yapmıştır.

 

Ancak 2006 senesinde CNN Türk’te spor servisinde çalışmaya başlamıştır. Bunun yanında burada hafta sonu haberlerini de sunmuştur. 2007 yılının Mart ayında Orkun Yazgan ile beraber Yeni Gün adlı haber Programı sunmaya başlamıştır. 4 yıl Cnn Türk’te çalıştıktan sonra Habertürk’e geçmiştir. Ece Üner tanıştığı Deniz Bayramoğlu ile aşk yaşamaya başlamıştır. 2013 yılında da ikili nikah masasına oturmuştur.

Yorum

Yorum Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.