Ezgi Eyüboğlu Kimdir Kaç Yaşında Sevgilisi ?

15 Haziran 1988 Ankara doğumlu olan güzel oyuncu; Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı’nda iki yıl eğitim görmüş ve ardından Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı’na geçiş yaparak bale bölümünü bitirmiştir.

 

2007 yılından bu yana çeşitli defile ve organizasyonlarda modellik yapan Ezgi Eyüboğlu; çeşitli ajans, kurum ve kuruluşlarla profesyonel hayata adım atmıştır. Değişik zamanlarda rol aldığı çeşitli televizyon dizileriyle yüzünü kamuoyuna tanıtan Eyüboğlu özellikle Star Tv ekranlarında yayınlanan ve Antalya Kaş’ta çevrilen Sudan Çıkmış Balıklar isimli gençlik dizisinde canlandırdığı Zeynep karakteriyle güzelliği, sesi ve fotojenik yüzü ile büyük ilgi çekmiştir. Yapımcılarında dikkatini çeken Ezgi Eyüboğlu;  2013 yılında KANALD ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve geçtiğimiz Şubat ayında final yapan İntikam adlı dizinin kadrosunda Beren Saat, Mert Fırat, Zafer Algöz ve Nejat İşler gibi ünlü isimlerle birlikte yer almıştır. Dizide canlandırmış olduğu Cemre Çelik karakteriyle oyunculukta da ne kadar başarılı olduğunu bir kez daha kanıtlamıştır.

 

Muhteşem Yüzyıl’da Aybige Hatun rolüyle karşımıza çıkan ve Senin Uğruna, Ateşe Yürümek, Kalbim Seni Seçti, Arka Sokaklar gibi başarılı projelerde yer almış Ezgi Eyüboğlu; Kalbim Seni Seçti dizisinde birlikte rol aldığı başarılı ve yakışıklı oyuncu Gürbey İleri ile aşk yaşamaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir