Ezgi Mola Kimdir Kaç Yaşında Sevgilisi ?

Ezgi Mola, 29 Mart 1983 yılında, İstanbul’ da doğmuştur. 2000 yılında Akamedi İstanbulda eğitim görmüştür.  Kartal Tibet’ in yönettiği “Kareta Can” filminde henüz çocuk yaşta rol olarak ilk oyunculuk deneyimini kazanmıştır. Oyuncu, daha sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezini kazanmış, 4 yıl eğitim alıp birincilikle tamamlamıştır. “Çürük Elma” oyunu ile de ilk sahne deneyimini yaşamıştır. Ayrıca seslendirme sanatçılığı da yapmaktadır.

 

Birçok tiyatro oyunu ve dizide yer alan Ezgi Mola pozitifliği ve neşesiyle dikkat çekmektedir. “Salak Oğlum”, “Hisseli Harikalar Kumpanyası” gibi tiyatro oyunu, “Hırsız Polis”, “Bir Ömür Yetmez” gibi dizilerde rol almıştır. Günümüzde, ünlü oyuncu Tolga Çevik’ in hazırladığı “Arkadaşım Hoş geldin” adlı komedi programında rolünü başarıyla sürdürmektedir. Sempatik oyuncunun geniş hayran kitlesi bulunmaktadır.

 

Ezgi Mola, “Patron Mutlu Son İstiyor” adlı sinema filminde şimdiki rol arkadaşı Tolga Çevik’ le başrolleri paylaşmıştır. Filmin setinde yakınlaştıkları ve aşk yaşadıkları iddiaları ortaya atılmıştır. Tolga Çevik ve Ezgi Mola bu ilişkiyi yalanlamış, çok iyi dost olduklarını açıklamışlardır.

Yorum

Yorum Yapın
  1. Jan20T Yazdigin yaziya bax,sonra da anyyaa ,savadsizin kim oldugunu goreceksen,onun serefsiz oldugundan suphem yoxdur,sohbete naxcivanli olarag yox Azerbaycanli olarag bax.agzindan cixan cumlelerin shexse mensub oldugunu unutma mende Naxcivanliyam en onemlisi Azerbaycanliyam.Naxcivanda Azerbaycanin bir parcasidir,1-2 dene caggala gore sen butun Naxcivanlilari eyni yere goyursan ay savadsiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.