Farah Zeynep Abdullah Kimdir Kaç Yaşında Resimleri ?

19 Ağustos 1989 İstanbul doğumlu olan Farah Zeynep Abdullah, Iraklı bir baba ve Boşnak kökenli bir annenin çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Lise öğreniminin bir kısmını İstanbul Saint Michel Fransız Lisesi’nde görmüş, geri kalanını da İngiltere’de tamamlamıştır.

 

Oyunculuk kariyeri için İngiltere’deki üniversite eğitimini donduran Farah Zeynep Abdullah, Öyle Bir Geçer Zaman Ki adlı dizide Aylin rolü ile Türk televizyon seyircisinin kalbini kazanmıştır. Daha sonra Yılmaz Erdoğan’ın filmi Kelebeğin Rüyası’nda rol alan güzel oyuncu şu an ise Star Tv’nin yeni dizisi Kurt Seyit ve Şura’da Kıvanç Tatlıtuğ ile başrolü paylaşmaktadır.

 

Geçtiğimiz haftalarda uzun süredir beraber olduğu Eser Yenenler ile ilişkisini bitiren başarılı oyuncu, beraberlikleri sürerken ilişkilerinin seviyeli ve düzeyli olduğunu ayrılıklarının da aynı şekilde seviyeli ve ortak bir karar olduğunu belirtti. Söylentilere göre çiftin arasını Farah Zeynep Abdullah’ın dizi çekimleri ve eğitimi için sürekli yurt dışına çıkması bozmuş. Bu ayrılığı geride bırakan güzel oyuncu şimdilerde ise görüntü yönetmeni Gökhan Tiryaki ile aşk yaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.