Fernando Torres Kimdir Kaç Yaşında ?

Tam adı , Fernando José Torres Sanz ‘ dır.  Madrid doğumlu olan ünlü futbolcu ,  20 Mart  1984 tarihinde doğmuştur. Fernando Torres ,  İspanyol bir futbolcudur.   Futbol hayatına yaptığı açıklamalarda ilk olarak abisinin topu ile oynayarak başladığını söyleyen Torres ,  4 yaşında tam anlamıyla futbola ilgi duyduğunuda belirtmiştir. Kısa sürede  ilgi çekici yetenekleri fark edilmiş  ve  futbolda profesyonel olma yolunda emin adımlarla ilerlemiştir.

 

Bir çoğumuzun bildiği üzere ,   futbol çizgi dizisi olan kaptan Tsubasa   Torres’in de  futbola ilgi duymasında önemli rol oynamış.  Fernando Torres’in özel hayatı ise  diğer futbolculara oranla  biraz farklıdır.  32 yaşında olan futbolcu ilk aşkını  17 yaşında  Olalla Dominguez ile yaşamış  ve bir çocuk bekledikleri için  evlenmişlerdir.

 

4 yıl önce  bir kızları daha olmuştur   2 çocuğu olan  Fernando Torres    17 yaşından beridir  birlikte olduğu  eşinin ismini  il öpüşme tarihlerini  ve  çocuklarının ismini de  vücuduna dövme olarak kazımıştır. Öpüşme tarihleri  romen rakamları ile  ayak bileğine yazılmıştır.

Yorum

Yorum Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.