Burak Alkaş Kimdir Kaç Yaşında ?

Burak Alkaş 1983 yılında İzmir ilinde doğmuştur. Müjdat Gezen Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Şu an Ali Poyrazoğlu Tiyatrosunda oyunculuk yapar. Oynadığı tiyatro pyunları sırasıyla; içimdeki timsah, iki ileri bir geri, ben eskiden küçüktüm, beni unutma, tanımadığım adamlar isimlerini taşır. Oynadığı ilk 3 dizide konuk ve ya yan oyuncu rollerini oynarken son oynadığı tv dizisinde baş rol oyuncu olarak oynadı.

 

Burak Alkaş en son Pis Yedili dizisinde Orço karakteri ile karşımıza çıkmış ve başarı ile baş rol oyunculuğu başarmıştır. 2004 yılından beri profesyonel olarak bu piyasada görünmektedir. Magazin gündeminde pek ismi geçmeyen ve hayatını daha sessiz sakin yaşamayı, işleri ve çalışmaları ile gündeme gelmeyi amaç edinmiş ünlü oyuncunun pek magazin gündemi ile ilgili olarak haberleri çıkmaz.

 

Burak Alkaş çok başarıldır. Onadığı dizi de çok izlenir. Her yaş grubuna hitap eder ve herkesin beğendiği bir karakterdir. Bir komedi dizisidir. Kendisi de burada çok komik ve değişik bir karakter canlandırır.

15 Yorum

Yorum Yapın
  1. pis yedili nin yakisiklisi ve en iyi genc oyuncusu orco yla hayatina devam etmisin seni cok seviyorum sen rolunu cok ama cok guzel oynuyorsun hayatin da sana basarilar diliyorum orco 2oyle

  2. orço pis yediliye renk katıyo ve cok komik izlemekten gülmekten geberiyorum bir insan bu kadar çok komik olabilirmi:):)

  3. neresi iyi yaaaa siz hiç kolej öğrencisi görmediniz mi 30 yaşında gördünüz mü ne saçma tipi güzel dicem tipin t si yok siz ne ayaksınız yaaa güzel mi görceksiniz 30 yaşından küçük kolej öğrencilerine bakın eyyy gerizekalılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.