Gökçe Bahadır Kimdir Kaç Yaşında Resimleri?

Akademi İstanbul Radyo Televizyon Bölümü’nden mezun olan Gökçe Bahadır; 9 Kasım 1981 İstanbul doğumludur.

 

Hayat Bilgisi, Mühürlü Güller, Beşik Kertmesi gibi önemli dizilerde rol alan güzel oyuncu; Yaprak Dökümü dizisinde canlandırdığı Leyla karakteriyle kendisine ait geniş bir hayran kitlesine ulaşmıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nde eğitim almış ve Fenerbahçe FM’de radyo programı sunuculuğu yapmıştır. Okuldan mezun olduktan sonra SHOW TV ekranlarında yayınlanan ‘’sinyal’’ adlı programda sunuculuk yapmıştır. Hayat Bilgisi’nde Törpü rolüyle karşımıza çıkan Gökçe Bahadır; Digitürk’de Jojo adlı çocuk programını sunmuştur. Dans etmekten ve film seyretmekten büyük zevk aldığını söyleyen güzel oyuncu Nejat Uygur Tiyatrosu’nda oynamıştır.

 

Kayıp Şehir’de Aysel adlı hayat kadınını canlandırarak her rolün hakkını başarıyla verebileceğini herkese ispatlamıştır. Şu sıralarda ise STAR TV ekranlarında yayınlanan Aramızda Kalsın dizinin Yadigârı olarak evlerimize konuk olmaktadır.

 

Gökçe BahadırAli Sunal ile bir süre evli kalmış ve ünlü çift Şubat 2012’de boşanmıştır. Şimdilerde ise güzel oyuncunun adı Aramızda Kalsın dizisinde birlikte oynadığı rol arkadaşı yakışıklı oyuncu Caner Cindoruk ile anılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.