Hakan Yılmaz Kimdir Kiminle Evli ?

Hakan Yılmaz  6 aralık  1969 yılında doğmuş  usta bir oyuncudur.  Okul hayatında dahi hep tiyatro ve oyunculuk ile ilgilenmiş olan Hakan Yılmaz , Güzel sanatlar  okulunu kazanmak için sınava girmiştir. Fakat bu sınavı kazanamamıştır.  Kazanamadığı için öncelikle ametör guruplar şeklinde okullarda çocuk gösterileri yapmış olan ünlü oyuncu  daha sonra askere gitmiştir.

 

Askerde dahi animasyon gurubunda  görevini yerine getirmiş ve 15 ay boyunca fotoğrafçılık yapmıştır.  Askerliği bittikten sonra Antalyaya gelen oyuncu  oraya yerleşmiş ve çizgi tiyatrosunda da bir kaç yıl çalışmıştır.  Daha sonra alanını genişletmek ve kariyerine profesyonel olarak devam etmek için İstanbul’ a gelmiş.  İstanbulda  bir tiyatro kursunda  eğitimine devam etmiştir.

 

Maddi durumlardan dolayı , oyunculuğa ara vermek zorunda kalan oyuncu ,  bir süre grafikerlik de yapmıştır.  Bir süre sonra  grafikerliğide bırakmış ilk olarak bir dizide oynamıştır.  Oynadığı dizilerde  ve skeclerini kendinin yazıp oynadığı  programlar ile  adını duyurmuştur. Kısa bir süre sonra  bir çok kişi tarafından oyunculuğu beğenilen Hakan Yılmaz  iş teklifleri almaya başlamıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir