Kate Upton Kimdir ?

Kate Upton 1992 yılında Michigan’da doğmuştur ve 3 kardeşi vardır. Kendisi iyi bir at binicisidirve bir çok ödülü de bulunur. Modellik ile başladığı meslek hayatına bir çok film ce televizyon programlarında oynayark devam etmiştir. 2012 de bir dergi için kapak kızı seçildikten sonra çok meşhur olan Victoria’s Secret mankenlerinden birisi haline gelmiştir. Bu durum her mankenin başına gelmeyecek kadar başarılı dolu ve mucizedir.

 

Kate Upton2010 sensinde Guess markasının yüzü seçilmiştir ve bu sırada yalnızca on sekiz yaşındaydı. Genç yaşına rağmen kariyerinde çok emin sağlam ve harika adımlar atmıştır. Erçekten güzel ve dikkat çekici bir vücuda sahiptir. 2011 yılında da Esquire dergisi tarafından Yazın Kadını olarak seçilmiştir. Bir çok başarı bulunur. Amerika’nın en ilgi çekecek genç kadınlarındandır.

 

Kate Upton bir çok kadına güzelliği ile taş çıkartacak kadar mükemmeldir. Bu yaşta bu yerlere gelmesinde zekasının da payı çok büyüktür. Sarı saçlı ve mavi ve yeşik karışımında renkli gözlüdür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.