Hilal Ergenekon Kimdir Kaç Yaşında ?

Hilal Ergenekon Samsun da 1981 yılında doğdu. İlkve orta öğrenimi Ankara’da tamamlayan gazeteci Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun oldu. Türk haber sunucusudur. Spor muhabiri olarak başladığı meslek hayatını haber spikeri olarak sürdürdü daha sonra TJK TV İstanbul kadrosunda sunucu olarak görev yaptı. Ardın Fox Tv de Çalar Saat isimli programı sundu. A haber televizyonunda beş ay çalıştıktan sonra anş bir transfer ile A tv ye geçti. Burada İbrahim Güneş ile beraber sabah programı sundu.

 

Hilal Ergenekon İbrahim Güneş ile birlikte sunduğu sabah programında birlikte gerçekleştirdiği çay ve maaş muhabbetinin ardından işine son verildi. Bu konuda Kenan Erçetingöz ile bir konuşmasında çok pişman olduğunu belirtmiştir. Bu tatsız olaydan önce  ilk Türk Spor Müdürü seçildi. Başarılı ve güzel bir spikerdir.

 

Hilal Ergenekon işine son verilmesinin ardından Beyaz Tv’ye transfer olarak Moderatör isimli programın sunuculuğuna başlamıştır. Başarıları fazlasıyla mevcuttur ve güzel bir spikerdir. Ekranlarda kendisini görmekten ötürü memnunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.