Öner Erkan Kimdir Kaç Yaşında Sevgilisi Kim ?

Öner Erkan ilk tiyatro hayatına 15 yaşlarında aldığı tiyatro dersleri ile başlar. Kendisi şu an bir çok başarılı işte rol almış yakışıklı ve karizmatik bir oyuncudur. 9 Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümünden 2002 yılında mezun oldu. Bahçeşehir Üniversitesi’nde yüksek lisans yaptı. Televizyonlarda ilk kez TRT için yaptığı bir çocuk programının ardından keşfedildi.  Aynı zamanda İstanbul Şehir Tiyatrosunda dansçı olarak da çalıştı. 2004 senesin Oyun Atölyesine girmiştir.

 

Öner Erkan şu an Gülse Birsel’in yapımcısı olduğu harika bir komedi dizisinde baş rollerden birini oynuyor. Dizi çok güldürüyor ve izlenme oranları da gayet yüksek. Bu dizide Bora karakterini canlandırır. Bornova Bornova filmindeki rolüsayesinde Altın Portakal’da En İyi Erkek Oyuncu Ödülü’nü kazandı. Daha başka ödülleri de vardır.

 

Öner Erkan bir çok projede baş rol ve ya yan rol olarak karşımıza çıktı. Bunlardan bir kaçı ; İtirazım Var, Yalan Dünya, 7 Kocalı Hürmüz, Bornova Bornova, İki Aile, Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü ve Gelindir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.