Hilal Sarı Kimdir Kaç Yaşında Sevgilisi Resimleri

Hilal Sarı 13 Ocak 1996 yılında dünyaya geldi. 2 çocuklu bir ailenin kız çocuğu olarak doğdu. Ailesi çiftçidir ve hayvancılıkla uğraşır. Güzel şarkıcı düğünlerde şarkı söylemeye ilk okul yıllarında başladı. Kendisi çok bildiğimiz ve takip ettiğimiz popstar yarışmasında karşımıza çıkmış yeni ve genç bir yetenektir.

 

Hilal Sarı sempatik ve güzel yüz hatlarına sahiptir. Güzel bir bayandır. Beyaz tenli ve kumraldır. Yarışma numara 13 tür ve 2013 yılında popstar yarışmasına katıldı. Kendisi yarışmaya katıldığı süre boyunca Güzel Sanatlar Lisesi son sınıfta okumakta idi. Amacı ise üviversite sınavını kazanmak idi. Kendisi hep müzik öğretmenliği bölümünden mezun olmak istemiştir. Bu konuda var olan yeteneğinin jüri üyeleri kadar kendisi de farkındadır.

 

Hilal Sarı Star Tv ekranlarında karşımıza çıkan ve 2013 yılında yayınlanan popstar yaışmasının yarışmacılarındandı. Kendisi Balıkesir ilinde doğdu. Ailesinin biricik kızı müzik konusunda oldukça yetenekli. Söylediği şarkılardaki harika ses tonu bir çok izleyiciyi kendine hayran bırakır. Güzel ve yetenekli gençlerdendir.

Yorum

Yorum Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.