İnci Özkasnak Kimdir Kaç Yaşında Sevgilisi ?

İnci Özkasnak 21 Aralık 1981 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eskiden Tümgeneral olan Erol Özkasnak’ın kızıdır. Ekonomist ve TV sunucusudur. 2000 senesinde Ankara Mehmet Emin Resulzade Anadolu Lisesi’ni bitirmiştir. Daha sonra Bilkent Üniversitesi İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi’nde İktisat okumuştur.

 

İnci Özkasnak bir yandan Üniversite eğitimine devam ederken bir yandan da ithalat-ihracat işi ile uğraşan Business Services isimli bir şirkette çalışmıştır. 2004 senesinde Üniversite’den mezun olduktan sonra AB Genel Sekreterleriği’nde staj yaptı. Ardından Ankara Üniversitesi’nin Avrupa Topluluğu Araştırma ve Uygulama Merkezi’nde AB Temel Eğitimi sertifika kursuna katıldı. İnci Özkasnak 2005 senesinde Fortis Yatırımda Uluslararası Sermaye Piyasaları bölümünde çalışmaya başladı. Burada yaklaşık 1.5 sene görev yapan Başarılı Ekonomist TSPAKB ‘nin sınavını kazanarak işinde terfi etmesini başardı.

 

Ardından çeşitli sebeplerden ötürü buradan ayrılmak zorunda kaldı. Bir süre sonra İnci Özkasnak İnternette gördüğü ‘’sunucusu aranıyor’’ ilanına başvurdu. Böylece Televizyon hayatına da başlamış oldu. Business Channel, Sky Türk gibi bazı önemli kanallarda görev aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.