Mehmet Elmas Kimdir Kaç Yaşında Seksenler Dizisi Oyuncusu ?

Mehmet Elmas 29 yıllık tiyatro sanatçısıdır. Çanakkale’nin Biga ilçesinde büyümüştür. Babası Gönenlidir. Annesi ise İlyasalan köyündendir. Seksenler dizisinde Basri karakterini canlandırır. Çok başarılı ve eski oyunculardan bir tanesidir. Oynadığı karakterin en doğal hali olduğunu belirten başarılı oyuncu dizideki rolü sebebi ile de çok sevilir.

 

Mehmet Elmas bir röportajında babasının çok otoriter bir adam olduğunu anlatmıştır. Geçen yıl babasını kaybetmiş oyuncu bu konudan ötürü üzüntüsünü belirtir. Babası başta tiyatro ile ilgilenmesinden hiç hoşlanmamıştır. Sonradan bir kaç oyununa gelerek biraz daha duruma ısınmıştır. Vefatından önce oyuncuya kızgın olduğunu başarılı oyuncu anlatır.

 

Mehmet Elmas Birol Güven için adam gibi adam ifaedsini kullanırken senarist Metin Açıkgöz için de çok başarılı ve güzel sıfatlar kullanmıştır. Dizinin yayına girdiiği hafta vefatından ötürü çok derin üzüntü duyduklarını belirtir. Tiyatro dünyasında da insanların birbirine rahatlık içinde ihanet edebildiğini belirtmiş ve bu sebeple Levent Kırca’yı da derinden eleştirmiştir. Başarılı bir oyuncudur ve canlandırdığı karakter çok gerçektir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir