Ozan Çobanoğlu Kimdir Kaç Yaşında ?

Ozan Çobanoğlu 1980 doğumlu bir Türk oyuncudur. Televizyon ve tiyatro projelerinde yer alır. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden 2004 yılında mezun olmuştur.O zamandan beri profesyonel olarak bu işle uğraşmaktadır. Konya Devlet Tiyatrolarının kadrolu elemanı olmuş ve 2005 yılından sonra başka Devlet Tiyatrolarında da görev almıştır. Samanyolu Tv de Tek Türkiye isimli dizide baş rol oyuncusu olarak oynar. Evli ve bir çocuğu vardır. Şu an Küçük Ağa isimli çok izlenen çocuk dizisinde Bülent rolünü canlandırır.

 

Ozan Çobanoğlu Sırlar Dünyası, Beşinci Boyut, İffet, Fetih 1453 gibi yapıtlarda rol almıştır. Kendisi çok değerli halk ozanlarından Aşık Murat Çobanoğlunun oğludur. Gerçekten çok yakışıklı karizmatik ve başarılı bir oyuncudur. Oldukça da yetenekli bir kimsedir. İzmir ve Ankara Devlet tiyatrolarında görev yapmıştır.

 

Ozan Çobanoğlu çok başarılı ve yetenekli bir oyuncudur. Bir çok dizide ve yapıtta rol almıştır. Televizyon ve tiyatro oyuncusudur. Kendisi Kars doğumlu olup üniversite yıllarını Ankara’da geçirmiştir. Çok başarılı aktördür.

3 Yorum

Yorum Yapın
  1. to mr ozan
    I hope that you watch the new drama at the level of tek turkiye and you have the main role, I beg you stop work for secondary roles you a big star
    Ben size bir büyük yıldız ikincil roller için çalışmalarını durdurmak yalvarıyorum, sen Tek Türkiye düzeyinde yeni tiyatro izlemek ve ana role sahip umuyoruz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir