Tolga Güleç Kimdir Kaç Yaşında ?

33 yaşındaki yetenekli oyuncu Tolga Güleç, işletme eğitimini yarıda bırakarak hayali olan tiyatro oyunculuğu için dokuz eylül üniversitesi tiyatro bölümü oyunculuk ana sanat dalını bitirdi. “hatırla sevgili”, “gece gündüz”, “kırık kanatlar” gibi dizilerde rol aldı; ancak asıl çıkışını “öyle bir geçer zaman ki” dizisindeki başarılı Ahmet karakteriyle yaptı.

 

“Öyle bir geçer zaman ki” dizisindeki başarılı rolüyle beğeni toplayan yetenekli oyuncu Tolga Güleç, yeni projesi “adını kalbime yazdım” dizisinde istediği başarıyı yakalayamadı. Dizinin yayından kaldırılması oyuncunun da kariyerine bir darbe oldu. İlker Aksum’un başrolünde olacağı bir dizi projesinde rol alması için oyuncu ile görüşmelere devam ediliyor.

 

Pek çok dizi ve filmde başarı ile rol alan Tolga Güleç, 2013 yılında Yeliz Şar ile dünya evine girdi. 2013 yılındaki önemli ünlü düğünleri arasında yer alan çiftin düğünü, medyada oldukça fazla yer aldı. 2014 yılı mayıs ayında güleç, verdiği bir röportajda evliliği ile ilgili önemli açıklamalar yapan Güleç, evliliklerinde olası sıkıntıların olduğunu ve eşini kıskandığını da belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir