Okan Kurt Kimdir ?

Okan KURT  ,  aslen Gazianteplidir fakat  , 1982 yılında  Mersin’ de doğmuştur. Zengin bir ailesi olan Okan Kurt  ailesinin maddi durumu ile birlikte  küçük yaşta ticarete atılmıştır. Ticarette de  kısa süre içerisinde  başarılı olmuş ve kendi camiasında başarılı bir iş adamı olarak tanınmıştır. Okan Kurt ismi , en çom  ünlü pop yıldızı Demek Akalın  ile parlamıştır.

 

Demet akalın , Kurt ile tanışmadan önce bir çok sevgilisi olmuştur. Geçtiğimiz yıllarda Okan Kurt ile tanışan  Demet Akalın , bir süre birliktelik yaşamıştır ve  2012  yılında evlenmişlerdir. Okan Kurt ve Demet Akalın çiftinin  geçtiğimiz aylarda  bir çocukları olmuş ve bunu  kameralar karşısında Okan Kurt’ un verdiği hediyeler ile birlikte kutlamışlardır.

 

Çift her kamera karşısına çıktıklarında özel hayatlarında bir problem olmadığını ve çok mutlu olduklarını dile getirmektedir. Okan kurt  ve Demet Akalın birlikteliği hala devam etmektedir.   Çift birlikteliklerine başladıkları ilk gün  Demet Akalın bu durumu kimseden saklamayıp , kendi twitter hesabından sevenlerine duyurmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.