İrem Sak Kimdir Kaç Yaşında ?

Yalan Dünya’nın güzel oyuncusu İrem Sak, 9 Şubat 1986 Sivas doğumludur. İlk, ortaokul ve lise öğrenimini Sivas’ta tamamlamış, üniversite öğrenimi için 2006 yılında İstanbul’a gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı Bölümü’nden mezun olan İrem Sak; öğrenciliği esnasında birkaç tiyatro oyununda rol aldıktan sonra Beşiktaş Kültür Merkezi’nde Sizinkiler adlı tiyatro oyununda Zeytin adlı karakteri canlandırmıştır.

 

Dominos, Garanti Bankası, Teknosa, Money Club gibi firmaların reklam filmlerinde rol almış, ilk kamera deneyimini ise BKM bünyesinde ATV ekranlarında yayına başlayıp sonra FOX ekranlarına geçen Şenyuva isimli dizide Şehrazat adlı karakteri canlandırarak yaşamıştır. Ardından 2011 yılında Ali Sunal’ın yönettiği Beşer Beşer programında Sinem karakterini canlandırarak kendisine ait bir hayran kitlesi yaratmıştır. Beşer Beşer’ programının devamı niteliğinde olan İnsanlar Âlemi isimli kabare tiyatrosu niteliğindeki programla adını duyurmaya devam etmiş, başarıyla canlandırdığı tiplemelerle senarist Gülse Birsel’in de dikkatini çekmeyi başarmıştır.

 

Yalan Dünya isimli dizide canlandırdığı Tülay karakteri ile ekranlarımıza taşınan güzel oyuncu İrem Sak, aynı dizide Bünyamin karakterini canlandıran oyuncu Okan Çabalar ile bir birliktelik yaşamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.