Jennifer Love Hewitt Kimdir Kaç Yaşında Resimleri ?

Jennifer Love Hewitt 21 Şubat 1979 tarihinde Amerika Birleşik Devletlerinin Teksas Eyaletindeki Waco kentinde dünyaya gelmiştir. Oyunculuk ve yapımcılığın yanı sıra şarkıcılık da yapmaktadır. Babası tıp teknisyeni Annesi ise patolog olarak çalışmaktadır. Ancak 1979 yılında boşanmışlardır. Fox tv’ de yayınlanan Party of Five dizisinde Sarah Reeves tiplemesi ile meşhur oldu.

 

Güzel oyuncu 10 yaşında dünyayı dolaşmıştır. Jennifer Love Hewitt kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Ross Mccall ile 2007 senesinde nişanlanmıştır. Ancak çift bir süre sonra anlaşamayacaklarını anladıkları için nişanı atarak evlilikten vazgeçmişlerdir. 2012 yılında başladığı yeni dizisi The Client List ‘te Brian Hallisay ile rol aldı.

 

Daha sonra ikili birbirinden hoşlanmaya başladı. Jennifer Love Hewitt ve Brian Hallisay çok iyi giden ilişkilerini daha da geliştirerek evlenmeye karar verdiler. İkili 2013 senesinin Haziran ayında nişanlandıklarını ve bir bebek beklediklerini açıkladılar. Daha sonra çift herkesten habersiz gizli bir şekilde evlendiler. Bu ilişkiden bir kızları olan Hallisay çifti kızlarına James adını verdiler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir