Kaan Çakır Kimdir Kaç Yaşında ?

Zorlu karakterlerin usta oyuncusu Kaan çakır, 1977 doğumlu ve İstanbul üniversitesi devlet konservatuarı tiyatro bölümü mezunudur. Bir “İstanbul masalı”, “böyle bitmesin”, “kara melek” ve “polis” gibi dizilerde oynayan yetenekli oyuncu, yanı sıra çeşitli sinema filmlerinde de başarılı rollerde yer almıştır.

 

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Kaan çakır için kamera önünde olmak ve kaydediliyor olmak çok sihirli bir olay. Oyuncu, montaj ve banyo işlemlerini büyüleyici buluyor. Oyuncunun kendini gösterdiği alanın sahne olduğunu düşünen çakır için tiyatronun apayrı bir yeri var. Tiyatro geçmişi olan oyuncu tiyatro için özel duygular besliyor olsa da kamera karşısında olmanın keyfinden vazgeçmeyeceğe benziyor.

 

Kötü karakterleri başarılı bir şekilde canlandırmayı başaran Kaan çakır, son yıllardaki boşanmaları ve bunların çözümünün ele alındığı “ böyle bitmesin” dizisinde “latif” rolünde izleyicisinin karşısına çıkmıştı. Dizide gizemli ve eski bir istihbaratçı olan latif, görevinin bitiminin ardından kendine yeni bir hayat kurar. Yeni hayatı domates, biber yetiştirmek, yemek öğrenmek gibi keyifli işler üzerine kurulmuştur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir