Kamran Aliyev Kimdir Kaç Yaşında Resimleri Sevgilisi ?

2013 yılında ekranlara yeniden dönen popstar yarışması, bu sezona da damgasını vurmaya devam ediyor. İçlerinde birbirinden başarılı yarışmacılar olan Popstar Türkiye yarışmasında sizlere bir isimden bahsedeceğiz. 106 numara ile popstar yarışmasına katılan Kamran Aliyev yarışmanın en güçlü adaylarından biri olmuştur. Kendisi 1989 yılında Azerbaycan da doğmuş olup, yaşantısının büyük bir kısmını İstanbul da geçirmiştir.

 

Kamran Aliyevyarışmanın güçlü seslerinden biri olmuş olup, eğitiminide Azerbaycan da yer alan “ Güzel sanatlar bölümü, konservatuar bölümün de “ bitirmiştir. Almış olduğu iyi eğitim ile, Türkiye de yetenekli bir ses imajı gösteren Kamran, jüri üyelerini de oldukça etkilemiştir. Genel olarak hobileri, evde müzik dinleyip, müzik aletleri ile uğraşmak ile geçen Kamran Aliyev, müziği de kendi hayatında büyük bir yer etmiş görünüyor.

 

Kamran Aliyev Kendisinin yeteneğinin ve bu şekilde bir eğitim ile, başarılı bir sanatçı olma adayı yolunda olmasına neden olan etkenlerden bir kaçı ise ; Annesinin coğrafya öğretmeni, babasının ise Fizik öğretmeni olduğundan, eğitimci bir aile de başarılı bir sanatçı çıkabileceğinin göstergelerinden olabiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir