Kenan İmirzalıoğlu Kimdir Kaç Yaşında Hayatı ?

Kenan İmirzalıoğlu 18 Haziran  1974 yılında Ankara’ da doğmuştur. Ankara’nın bala ilçesinde ve küçük bir köyde ailesi ile birlikte yaşayan  Kenan İmirzalıoğlu  12 sene boyunca o köyde yaşamıştır. Eğitimi  için Yıldız Teknik Üniversitesine gelen İmirzalıoğlu  matematik bölümünden mezun olmuştur.

 

Daha sonra modelliğe ve oyunculuğa merak sarmış  ve bir çok kişinin de yardımlarıyla Best of modele 19971 yılında katılmıştır.  Katılımcı sayısı bi hayli çok olan bu yarışmada finale kalmış ve Türkiyede  best of model seçilmiştir. Türkiye Best of model yarışmasında birinci seçilen  Kenan İmirzalıoğlu, modelliği dünya çapına taşımış ve  İlk defa Bir Türk’ün Best of Model’ de birinci gelmesini sağlamıştır.

 

Daha sonra oyunculuk alanında kendini geliştiren İmirzalıoğlu , Deli yürek dizisi ile  yıldızını parlatmış ve Türkiye’de bir çok kişinin tanıdığı ünlü bir oyuncu olmuştur.  Filmografisini de her yeni sene genişleten Kenan İmirzalı oğlu  2012 yılında yaptığı bir anlaşma ile  4000 dolar  almış ve  2012’nin dizi oyuncuları arasından en yüksek miktarı almıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir