Leyla Bilginel Kimdir Kaç Yaşında Sevgilisi ?

Önceleri Leyla Kömürcü olarak tanınan Leyla Bilginel’in soyadını değiştirmesi ile ilgili ilginç bir hikâyesi vardır. Bu konuya değinmeden önce Leyla Bilginel kimdir? Buna bakalım. Bilginel 21 Aralık 1977 doğumludur ve Ankaralıdır. Mesleki kimliği ise dizi oyunculuğu ve modelliktir. Güzelliği ve başarılı oyunculuğu ile aranan yüzlerden olan Leyla Bilginel Hacettepe Üniversitesi İşletme mezunudur.

 

Leyla Bilginel’in adından söz ettirmesinin bir başka sebebi de dünyaya getirdiği Kayra bebektir. Çocuk sahibi olmayı çok isteyen Leyla Bilginel Kömürcü soy isminden de bu yüzden vazgeçmiştir. Türkiye’de sperm bankası müşterisi olarak hamile kalan ilk bayandır. Bu yüzden ailesinden ilk başlarda tepki görmesi yüzünden Kömürcü soyadını Bilginel olarak değiştirmiştir.

 

Dünyaya getirdiği bebeği ile mutlu bir annelik yaşayan Leyla Bilginel’in aşk hayatı ile ilgili gündeme gelmediğin söyleyebiliriz. Hamileliği süresince ve doğumdan sonra ekranlardan uzakta oğluyla vakit geçirmek isteyen Leyla Bilginel’in iş hayatına dönme sebepleri arasında hem ekranları özlemesi hem de oğlu Kayra’nın ve kendi hayatını devam ettirebilmeleri için çalışması gerektiğini düşünmesidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir