Leyla The Band Kimdir Yokluğunda Şarkısı ve Sözleri ?

Leyla The Band, Leyla ile Mecnun oyuncularının kurduğu Mart 2013’te müzik hayatına adım atan başarılı bir alternatif rock grubudur. Grubun vokalistliğini Leyla İle Mecnun dizisinin başrolü namı diğer Mecnun olan  Ali Atay yapmaktadır. Grupta, davulda  yönetmen Onur Ünlü, bas gitarda İsmail Abi karakterini canlandıran Serkan Kesin klavyede de Yavuz hırsız Osman Sonant bulunmaktadır.

 

Grup ilk video kliplerini aynı zamanda ilk parçaları olan Yokluğunda şarkısına çekmiş, şarkı önce Leyla ile Mecnun dizisinde daha sonra da Youtube’da yayınlanmıştır.  Şarkı youtube’da 28 milyondan fazla izlenmiş, bir rekora imza atarak Türkiye’de 2013 yılında en çok izlenen klip olmuştur.  Leyla The Band ikinci yayınladıkları şarkıları Aşk Bitti ile de ulaştıkları hayran kitlesini arttırmış, tüm müzik severlerin kalbini kazanmıştır.

 

Kısa sürede bu kadar başarı ve hayran grubu elde eden Leyla The Band ilk konserlerini  21 Mayıs 2013’te Jolly Joker İstanbul’da düzenlemiş ve biletler kısa sürede tükenmiştir. En kalabalık konserleri ise “Leyla İle Mecnun’a Veda ve Ben De Özledim’e merhaba” konseptiyle gerçekleştirdikleri 7 bin kişilik izleyici kitlesiyle Maçka Küçükçiftlik Park’ta olmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.